Jak pobrać filmy z YouTube?

Jak pobrać filmy z YouTube?

Należy mieć świadomość, że pobieranie treści z YouTube nie jest tak skomplikowanym zadaniem, jak mogłoby się wydawać. Koniecznie trzeba jednak pamiętać, aby pod żadnym pozorem nie rozpowszechniać ściągniętej muzyki czy filmików. Będzie to wtedy niezgodne z prawem.

Czy możliwej jest pobieranie filmów z YouTube bez programu?

Warto wiedzieć, że YouTube przewidział, że użytkowników będzie interesowało pobieranie piosenek. W Polsce jest bowiem obecna usługa YouTube Premium. Wszystkie osoby, które będą zainteresowane opłacaniem abonamentu w wysokości 23,99 złotych, otrzymają od portalu bardzo dużą liczbę bonusów. Świetnym przykładem może być tryb offline. Możliwe jest w ten sposób pobieranie piosenek z YouTube. Użytkownik nie musi w tym celu łączyć się z internetem.

Czy możliwe jest pobieranie filmów z Youtube na telefon?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że bardzo duża liczba użytkowników smartfonów zastanawia, jak wygląda pobieranie treści z YouTube na tego rodzaju urządzenie. Należy mieć świadomość, że wspomnianą wcześniej usługę YouTube Premium przygotowano przede wszystkim z myślą o osobach posługujących się częściej telefonem komórkowym. Użytkownik oglądając film obok łapek znajdzie istotny przycisk pobierania. Jest to doskonały sposób na pobieranie filmów. Nie można oczywiście zapomnieć, że pobieranie piosenek z YouTube będzie wtedy płatne.

Czy możliwe jest jednak ściągnięcie filmów lub muzyki z youtube na smartfona za darmo? Można tego dokonać, jednak należy bardzo uważać. Warto wiedzieć, że w sklepie Google Play osoba zainteresowana na pewno nie znajdzie odpowiedniej aplikacji. Doskonałym programem może być TubeMate. Cieszy się on bowiem bardzo pozytywnymi opiniami użytkowników.

SaveMedia

Z kolei osoby planujące pobrać filmy z youtube na komputer powinny skorzystać z programu SaveMedia. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie. Jak zostało już wspomniane wcześniej użytkownik może ściągać pliki z youtube tylko i wyłącznie do własnego użytku. Nie można pod żadnym pozorem ich rozpowszechniać. Nie jest to zgodne z prawem. Rekomendowane jest w pierwszej kolejności skopiowanie linku do wybranego filmu. Następnie trzeba wejść na oficjalną stronę programu i dokonać wklejenia filmu. Kolejnym etapem będzie kliknięcie „Download”. Można również kliknąć „Download HD Video” w celu pobrania filmu w najwyższej możliwej jakości. Nie jest rekomendowane korzystanie z niesprawdzonych programów. Można w ten sposób doprowadzić do pobrania różnego rodzaju wirusów na komputer.

Redakcja

Powiązane wpisy