Gdzie pasuje panel ścienny do kuchni?

Gdzie pasuje panel ścienny do kuchni?

Nowoczesne panele ścienne są bardzo uniwersalne, dlatego też doskonale sprawdzą się one praktycznie w każdej kuchnie niezależnie od stylu. W nowoczesnych kuchniach najlepiej sprawdzą się betonowe panele pcv. Jeżeli chodzi o klasyczne wnętrza to zdecydowanie lepszym wyborem są panele pcv do kuchni imitujące naturalne drewno. Wybór konkretnego rozwiązania zależy tak naprawdę od indywidualnych potrzeb i preferencji.

Jakie są modne wzory w obecnym sezonie?

Trendy w aranżacjach wnętrz zmieniają się w bardzo szybkim tempie i nie inaczej wygląda również sytuacja w przypadku płytek ściennych. Zagospodarowanie wolnej przestrzeni w kuchni pomiędzy szafkami a blatem nie jest trudnym zadaniem. Najbezpieczniejszym wyborem są panele ścienne do kuchni pcv w marokańskie wzory. Można postawić również na oryginalne grafiki, które zaprojektowane zostały przez producenta. W Polsce coraz większą popularność zdobywają aranżacje z lat 70-tych. Mozaika i lastryko pasować będzie do każdego wnętrza. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby postawić na odważniejsze wzory. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się panel ścienny do kuchni 3D, który ma surrealistyczny i trójwymiarowy efekt. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą przełamać ponurą nudę i umiejętnie zaznaczyć strefę kuchenną w otwartych aranżacjach.

Atrakcyjna cena

Nowoczesne panele ścienne do kuchni pcv są bardzo tanie, dlatego też praktycznie każdy może pozwolić sobie na ich zakup. Cena uzależniona jest nie tylko od jakości materiału, ale również od metrażu. W zależności od potrzeb panele ścienne w kuchni mogą zajmować kilka metrów albo tylko wybrany fragment. Możliwości aranżacyjnych jest naprawdę bardzo wiele. Najdroższym rozwiązaniem są panele pcv do kuchni robione na indywidualne zamówienie. Oryginalne panele pcv mogą kosztować ponad 200 zł za 1 m2. Jest to najlepsza alternatywa dla drewnianych paneli, które kosztują ok. 300 zł za 1 m2.

Szybki montaż

Panel ścienny do kuchni jest bardzo łatwy w montażu. Warto skorzystać z usług doświadczonych fachowców, dzięki którym nie trzeba obawiać się o przycinki. Problemy rozwiązują się oczywiście w przypadku paneli ściennych na wymiar, które idealnie dopasowane są do wybranej przestrzeni. Jeżeli stawiamy na samodzielny montaż to warto wyposażyć się w specjalne łaty, uchwyty montażowe, klej, sylikon i listwy maskujące.

Redakcja

Powiązane wpisy