Wszystko na temat licówek

Wszystko na temat licówek

Piękne zęby to marzenie bardzo wielu osób. Współcześnie jest coraz bardziej na wyciągnięcie ręki, między innymi ze względu na stomatologię estetyczną i jej rozwiązania. Stomatologia bardzo się rozwija, dostarczając pacjentom coraz więcej opcji i możliwości. Piękne i zdrowe zęby są zatem w zasięgu ręki, trzeba tylko wybrać się do dobrego stomatologa estetycznego.

Licówki Łask

Jakie są rozwiązania w stomatologii estetycznej na poprawę wyglądu zębów? Między innymi licówki, które doskonale sprawdzają się wtedy, gdy chcemy stosunkowo szybko i w trwały sposób upiększyć zęby. To właśnie licówki sprawiają, że niektóre znane osoby z showbiznesu mają tak zwany hollywoodzki uśmiech.

Licówki Pabianice

Czym są zatem licówki? To porcelanowe płytki o naprawdę niewielkiej grubości, które wykonywane są na specjalne zamówienie dla konkretnego pacjenta, tak by były idealnie dopasowane do jego zębów. Przykleja się je na zębach górnych oraz dolnych z przodu łuku. Dzięki zastosowaniu licówek zęby prezentują się nienagannie, ponieważ mają tą samą wielkość, a także kolor. Za pomocą licówek ukrywa się różne uszkodzenia zębów, na przykład przebarwienia, bruzdy, a także diastemą, a zatem zbyt dużą szczelinę pomiędzy zębami.

Kiedy zdecydować się na licówki?

W jakich sytuacjach zdecydować się na licówki? Wtedy, gdy można wydać pewną kwotę na upiększenie zębów, które nie prezentują się zbyt ładnie. Takie sytuacje zdarzają się na przykład w późnym wieku, kiedy zęby są zdrowe, ale już dosyć zużyte. Mogą pojawiać się na nich przebarwienia. Czasami po leczeniu kanałowym zębów również ząb drastycznie zmienia kolor, a zastosowanie licówek może ujednolicić kolor wszystkich zębów. Dzięki temu uśmiech prezentuje się po prostu bardziej atrakcyjnie.

Licówki Zduńska Wola – cena

Jak kształtują się ceny licówki Łask? Wszystko zależy tak naprawdę od gabinetu stomatologii estetycznej, w którym będzie się zakładało licówki. Trzeba jednak liczyć się z kosztami rzędu nawet kilku tysięcy złotych za pojedynczą płytkę. Jej przygotowanie wymaga bowiem niezwykłej precyzji, ponieważ płytka jest cienka i delikatna. Następnie samo mocowanie licówki to również zadanie dla specjalistów, którzy się w tym wszystkim dobrze odnajdują. Nie da się jednak ukryć, że po zastosowaniu licówek atrakcyjność uśmiechu bardzo wzrasta. Wreszcie zęby mogą stać się prawdziwą ozdobą uśmiechu.

Redakcja

Powiązane wpisy